Вагітна дружина Бабкіна опублікувала фото у купальнику

0
634

У березні вся країна дізналась про те, що знаменита сім’я Бабкіних очікує на третього малюка. Упродовж семи місяців 33-річна Сніжана приховувала свій особливий стан, але все таємне рано чи пізно стає явним. У своєму Інстаграмі акторка поширила світлину з басейну, де вона у купальнику, і написала про свої відчуття на 32-му тижні вагітності.
Сніжана розповіла підписникам, що на цьому терміні її порятунок – це йога та плавання. “Вага +12 кг. Дихати стало важче. Ми колись з Сергієм були на вулкані, на висоті майже 4000 м. Там вже повітря розряджене, дихати важко. Здається, що легені в 2 рази менші, і дихання виходить коротким, хочеш глибше дихати, але це важко робити. Так ось я зараз, як на вулкані,” – пише Бабкіна.

View this post on Instagram

#бабкинывожиданиичуда 32 недели?? Моё спасение и расслабление- йога ??‍♀️ и плавание ??‍♀️. Вес +12 кг. Дышать стало тяжелее. Мы когда-то с СБ были на вулкане, на высоте почти 4000 м. Там уже воздух разряженный, дышать тяжело. Кажется, что лёгкие в 2 раза меньше и дыхание получается короткое, хочешь глубже дышать, но это тяжело делать. Так вот я сейчас, как на вулкане))) а йога и плавание спускают меня на землю))) А ещё запах хамама !!!!!!!!!! Не могу надышаться им!? сижу до последнего, нюхаю!!! С детства кайфовала от запаха метро, а теперь список пополнился запахом хамама? аж до мурашек! не могу нанюхаться! @tetra.fitness.club #снежанабабкина #харьков

A post shared by snezhana_babkina (@snezhana_babkina) on


Також зірка додає, що не може надихатися запахом хамама (турецької сауни) та метро (від запаху якого вона кайфувала ще з дитинства). Що ж, у всіх жінок свої вподобання. Раніше Сніжана розповідала, що за першу вагітність набрала лише 7 кг, а за другу – 10. Наразі подружжя виховує сина Артура та доньку Веселину.
Шанувальників дуже замилувала світлина актриси: “Снєжка, яка ти ніжна”, “Вагітність – це магія”, “Ви прекрасна”, “Ви чудово виглядаєте”, “Сніжано, ви як сонечко світитесь, я вас обожнюю”, “Ви на такому позитиві, що самій захотілося! Весь час посмішка, добрі слова всім, кожен день ще кращий за попередній. Я балдію від Вас!”, “Яка ж ви романтична і щаслива”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here