Вагітна дружина Бабкіна розповіла, де збирається народжувати

0
334

Нещодавно українці були ошелешені новиною про те, що 33-річна Сніжана Бабкіна очікує на третю дитину і вже перебуває на сьомому місяці вагітності. Зірка вже розсекретила стать малюка: у них буде хлопчик. У своєму Інстаграмі Сніжана також повідомила фанам, де саме збирається народжувати. 
Наразі сім’я Бабкіних проживає у Харкові, однак їх вибір впав на київську приватну клініку. Відомо, що вартість пологів у ній коливається від 60 до 107 тисяч гривень. “Лікарі радять приїхати до Києва не пізніше, ніж за 2 тижні. Але я собі не можу такого дозволити – так надовго виїхати з будинку: діти, лисики (коти). Зараз планую приїхати за тиждень. Але ближче до дати побачимо по відчуттях. Головне – подумки програмувати себе на бажане. А там буде, як має бути!” – ділиться думками актриса.
https://www.instagram.com/p/BwY7Ai5HAYV/?utm_source=ig_web_copy_link
Раніше Сніжана розповіла прихильникам, що поки що набрала за третю вагітність 11 кілограмів і це найбільше, порівняно з попереднім досвідом. Коли вона носила під серцем сина Артура, набрала 7 кг, а коли Веселинку – 10 кілограмів. Хвилювання, за словами зірки, звісно, є, однак Сніжана Бабкіна морально налаштовує себе, аби їх мінімізувати. “Не можу сказати, що розслабилася і не думаю про це.. думаю.. думаю, що з липня мене чекає суперсилова йога. Всім нам Щастя і сил.. бути Щасливими,” – каже 33-річна мама.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here