“Татова копія!”: Джамала вперше показала обличчя сина

0
490

Переможниця “Євробачення-2016” Джамала нерідко радує шанувальників фотографіями з маленьким сином Еміром-Рахманом, якому 27 березня вже виповниться один рік. Однак, раніше обличчя первістка зірка не показувала. Вчора, у Міжнародний День щастя, Джа поділилась неймовірно милим фото з сином.
“Сьогодні Міжнародний День Щастя! Ви знали? Будьте щасливими кожен день, не тільки сьогодні” – написала 35-річна зірка під сімейним знімком, на якому усміхнена та у червоній сукні в горошок тримає своє “щастя” – Еміра-Рахмана. Хлопчика Джамала виховує разом зі своїм чоловіком, економістом Сеїтом-Бекіром Сулеймановим.


Сімейні фото викликали шквал позитивних емоцій серед шанувальників співачки: “Чудово виглядаєте! Емір вже такий великий!”, “Такі класні на цьому фото! Аж настрій покращився! Будьте щасливі!”, “Це фото – ще одна причина для щастя”, “Прекрасна матуся, чудовий синочок”, “Коли ви поширюєте новий пост чи історію, то будь-який день – це день щастя”.
Нагадаємо, що на початку березня Джамала провела 11 днів зовсім без зв’язку на острові Балі, займаючись музикою та пишучи нові пісні. Тоді зірка написала, що могла б пробути довше, але неймовірну скучила за чоловіком та маленьким Еміром-Рахманом.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here