“Весілля в ефірі”: Тіна Кароль і Дан Балан зворушили прихильників

0
1234


Зіркових тренерів найпрестижнішого музичного шоу «Голос країни» не вперше підозрюють у романтичних зв’язках. Чи не кожен ефір Тіна Кароль і Дан Балан аж надто загадково поводяться один з одним. То невимушені дотики промайнуть, то аж надто глибокі погляди, а то й взагалі очевидні залицяння з боку харизматичного виконавця – хімія між тренерами кидається ввічі. Питання в іншому: наскільки вона справжня.
Трапилось це цієї неділі, чотирнадцятого квітні у прямому ефірі телеканалу «1+1», у рамках проекту «Голос країни». Уже наприкінці цього тижня фіналістам доведеться поборотись за перемогу. А поки – яскраві номери не припиняють вражати глядача. Так чи інакше, найбільше запам’ятався виступ, який за лаштунками нарекли «весіллям Тіни Кароль і Дана Балана».

На предмет стосунків під час робочого процесу спробував висловитись їхній колега по кріслах, Монатік. Спеціально для програми «Світське життя із Катериною Осадчою» мультиартист заявив, що Дан Балан аж надто підозріло ставиться до Тіни. Вона ж, у свою чергу, не залишається біля свого залицяльника байдужою. Особливо ж Монатіка захоплюють їхні зворушливі танцювальні па, без яких поки жодного випуску не обійшлось.
Втім, цього разу ситуація дійшла до свого апогею. За лаштунками епатажний номер взагалі нарекли «весільним». А, здавалось би, не трапилось нічого незвичного. Зіркові тренери, як завжди, встали зі своїх крісел та почали виконувати ліричний танець – безпосередньо під час виступу одного із учасників проекту.

Тільки-от всі звернули увагу на те, під яку композицію вони станцювали. Дан Балан запросив Тіну Кароль до танцю під саундтрек до комедійної української стрічки «Скажене весілля». Відтак, зовсім не дивно, що танець назвали «першим весільним» для виконавців, яких доволі таки тривалий час підозрюють у романтичних стосунках.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here