Відома українська співачка Настя Каменських виходить заміж

0
2349

Екс-учасниця дуету “Потап і Настя” з’явилася на публіці з обручкою, однак помітили особливий статус співачки не всі. А в день проведення фінального матчу Ліги чемпіонів артистка сама підтвердила факт майбутнього заміжжя, повідомляє першоджерело.
В соціальній мережі Instagram, активним користувачем якої є Настя Каменських, можна помітити, що обручка з’явилася у дівчини з’явилася цього тижня, а отже пропозицію про заміжжя було прийнято недавно.


Насті приписували роман з багатьма зірками, проте найбільше, на думку фанатів, їй підійшов би Потап, з яким вони довгий час працювали разом. Після того, як їх дует розпався, фанати подумали, що вони розлучилися, однак Потап і Настя заявили, що незабаром хочуть знову возз’єднається. Поки вони будуть працювати і просуватися сольно. Близько шести місяців тому з’явилися чутки, що Настя Каменських зіграла весілля в Майамі.


Співачка у відповідь на чутки не публікувала ніякої інформації. Інформація, пов’язана з її статусом у відносинах з’явилася зовсім недавно: дівчина прийшла на жіночу Лігу чемпіонів з ніжним кільцем на безіменному пальці. Співачка і дизайнер підтвердила – це обручка. Але вона відмовилася публікувати інформацію про свого коханого, не кажучи про те, щоб говорити про нього журналістам.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here