Відома українська співачка Софія Ротару відсвяткувала день народження

0
1128

Зірка української естради Софія Ротару сьогодні святкує свій день народження! Складно уявити, але цій вічно молодій і талановитій жінці виповнюється 71 рік. Софія Ротару вже багато років радує шанувальників по всьому світу своїм дивовижним сильним голосом і надзвичайною красою.


Ротару святкує день народження у сімейному колі і показала кілька кадрів у мережі. Для такої події артистка обрала білу сукню у дрібний чорний горошок. Її рідні прикрасили будинок кульками у формі єдинорогі та квітами. Ротару вражає своїм молодим виглядом
Артистка народилася на Буковині, в с. Маршинці, і вже з дитинства обожнювала співати та радувати близьких виступами на сімейних святах. До речі, велике майбутнє Ротару пророкували на всеукраїнських і міжнародних конкурсах ще від початку творчого шляху.
До такої події артистка обрала білу сукню у дрібний чорний горошок. Її рідні прикрасили будинок кульками у формі єдинорогі та квітами. Ротару вражає своїм молодим виглядом.


Всенародна любов і слава до Софії Михайлівни прийшли після виконання пісень відомого композитора Володимира Івасюка. Червона рута в її виконанні стала справжнім хітом, який досі знають і люблять багато поколінь.

Особливий виток творчості Ротару розпочався під час співпраці з композитором Русланом Квінтою. Саме завдяки йому в репертуарі артистки з’явилася пісня Одна калина – своєрідна “друга Червона рута”. Пісня про Україну, яка завоювала безмежну любов народу, пісня, яка асоціюється виключно з Ротару.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here