“Відтепер офіційно”: чоловік Слави Камінської подав на розлучення

0
1048

Останніми днями усе в українському шоу-бізнесі йде наперекір. Всупереч прийнятим нормам, гумористи йдуть у політику, а ті, що завжди із впевненістю називали себе «не парою» – разом стали до вінця. До загального божевілля приєдналась і, здавалось би на перший погляд, ідеальна подружня пара Слави та Едгара Камінських. Офіційно, у мережі з’явились підтвердження.
І двоє спільних дітей не стали перешкодою на шляху до бажаного розлучення. Що цікаво, ініціатором стала не Слава Камінська, завжди емоційна та запальна. Першим подав на розлучення її «ідеальний» чоловік, пластичний хірург Едгар. Хотілось би вірити, що подібна новина фейкова. Але ж папірці із Подільського суду та публікації екс-закоханих в Intagram свідчать про протилежне.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Минус на плюс 🙂 Кто минус ?

Публикация от Babaslavka (@babaslavka)


Хоча й поки пара офіційно разом, ні для кого не секрет, що «разом» стало формальним. Уже за лічені дні зіркове подружжя розлучиться. За офіційними даними, розірвання шлюбу відбудеться 12 червня 2019 року. А поки не залишається ніщо інше, як змушувати себе змиритись із думкою, що роки спільного життя відходять у безповоротне минуле.
Варто нагадати, що подружжя Камінських відсвяткувало весілля ще у 2014 році, з того часу у шлюбі народилось двоє дітей. Наразі старшому Леонарду чотири, а доньці Лаурі три. Хоча й у мережі невпинно з’являлись кадри із радісною сім’єю, усе це виявилось «картинкою» для дітей і шанувальників. У дійсності, у подружжя було аж надто багато розбіжностей.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

…:)

Публикация от Babaslavka (@babaslavka)


Прихильники зіркової пари ж наголошують, що потрібно боротись із важкими часами, а не ставити на стосунках крапку. Особливо ж якщо справа доходить «ідеальних» відносин Слави та Едгара Камінських. Сама ж артистка у своєму профілі задається питанням, хто між ними цей «плюс», а хто «мінус». Що зрозуміло, прихильники одноголосно за солістку «НеАнгелів».
«Ми виросли у різних сім’ях. У нас різні характери. Едгар – спокійний, а я більш запальна. Те, що для мене норма – для нього нормою не є. В кожній сім’є, в якої є плюс «нулик» спільного життя – у всіх були такі ситуації», – непереконливо пояснює Камінська справу із розлученням для «Світського життя».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here