“Він щасливий!” – Сніжана Бабкіна про новий імідж зіркового чоловіка

0
759

Тиждень тому український співак-романтик Сергій Бабкін ошелешив мережу несподіваною зміною іміджу. 40-річний артист перефарбувався у попелястого блондина, чим спричинив чималу хвилю обговорень у мережі і, зокрема, критики. Вагітна дружина співака, Сніжана Бабкіна, розповіла у Інстаграмі своє ставлення до таких суттєвих змін. 
За словами актриси, це вже четверте чи п‘яте фарбування чоловіка у блонд за останні шість років. І хоч спочатку 33-річна Сніжана завжди проти, все ж потім вона бачить, що це робить його щасливим. 
“Так він виражає свою свободу. Це вихід від накопиченої втоми, негативу, якихось заборон. Свого роду очищення. Сергій фарбується, і він щасливий,” – пише Сніжана. Актриса додає, що більшість негативних коментарів, що Сергій схожий на діда, пишуть жінки. 
“Бабкін 11 років не п‘є, попрощався майже з усіма шкідливими звичками, не ходить з чоловіками “в баню”, на футбол, на риболовлю… І от коли Бабкін чи ваш ідеальний чоловік каже, що хоче змінити щось у своїй зовнішності, якою буде ваша відповідь?… Та будь ласка!” – продовжила актриса. 

View this post on Instagram

Мой Король Ночи, или Санта Клаус, или Дедуля ( Дедуган)? Был Отец Родной, стал просто Дед? ( это для тех, кто давно СБ знают) Кажется, это 4 или 5 покраска в блонд за последние лет 6. Всегда летом. Изначально я всегда против??‍♀️ НО!!! Так он выражает свою СВОБОДУ. В этом есть выход накопившейся усталости, негатива, каких-то запретов. Своего рода- Очищение. СБ перекрашивается и ? – он счастлив! И, если честно, в такой период плевать он хотел на мнение окружающих и комментарии пишущих? А ведь пишут кто? Женская, прекрасная половина? А теперь давайте, милые женщины, подумаем и может поймём, что мужчинам СВОБОДА нужна может чуть больше, чем нам с вами. БАБКИН- 11 лет не пьёт, распрощался почти со всеми вредными привычками, не ходит с «мужиками» в баню, на футбол, на рыбалку, не тусит нигде, отдельно от нас☝? и т.д. Для женщины-это идеальный вариант, да? Большая, ежедневная работа, НО!какой результат!!! И вот Бабкин, либо ваш идеальный мужчина говорит- хочу изменить что-то в своей внешности… Ваш ответ какой будет? – конечно же правильный! А правильный ответ- ДА ПОЖАЛУЙСТА!!!?? И все счастливы! А это ведь
самое главное! p.s. Этот пост возник не от ваших «ФУ!», а от того, что хочется больше счастливых семей и людей? #бабкинывожиданиичуда #сергейбабкин #снежанабабкина #СБ #натуральныйблондин

A post shared by snezhana_babkina (@snezhana_babkina) on


У коментарях співак щиро подякував дружині за підтримку і зазначив, що для нього коментарі незнайомих людей зовсім нічого не означають. А тим часом фани радять вагітній Сніжані відкривати “Школу сім‘ї”, адже зірка подає прекрасний та мудрий приклад для побудови стосунків молодим шанувальникам. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here