Віра Брежнєва і Дорофєєва станцювали на столі

0
1077

Співачка запалила на дні народження власниці салону краси. Віра Брежнєва влаштувала гарячі танці разом з іменинницею. Відеоролик з виступом артистки викликав бурхливі обговорення.
Співачку Віру Брежнєву часто запрошують виступати на різні заходи, але іноді вона з’являється на святах і в якості гості. Так, днями артистка повеселилася на дні народженні київської власниці салону краси Сабіни Мусіної. Вечірка іменинниці вимагала дрес-коду, тому зірка вбралася в вільний білосніжний наряд і в білі туфлі.
До слова, в столицю України зірка прилетіла без чоловіка. Опинившись без контролю чоловіка, співачка дозволила собі розслабитися і вилізши на стіл, влаштувала танці разом з Сабіною. Відео, опубліковане в Мережі, вийшло дуже провокаційним, тому в підписі до нього господиня вечора пожартувала. «Верунь, я відправлю в лічку це відео Костянтину Меладзе, тому що це мій останній шанс стрибнути у вогонь», – зазначила вона.

Брежнєва не раз ставала найсексуальнішою жінкою за версією різних журналів, проте далеко не завжди вона виглядала настільки ефектно. Під час навчання в школі багато засуджували майбутню зірку за її безглуздий зовнішній вигляд і дешеві речі.
«До нас в школу Віра прийшла в сформований колектив. Це був клас п’ятий-шостий. Безглузде бридке каченя. Дівчатка її обзивали – очкарик, Галуха-лягуха. У класі було 20 дівчаток і тільки 6 хлопчиків. Ніхто з нас її не захищав. Вона сама тримала удар. Іноді навіть бійки були у дворі. А після дівчата спізнювалися на урок, а Віра приходила розпатлана і заплакана. Але завжди боролася. З нею обходились жорстоко – одного разу наклеїли на спину папірець, на якому було написано «Уродина», – в одному з ефірів розповідав однокласник зірки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here