Віталій Козловський опублікував миле фото

0
988

Український співак, Віталій Козловський любить ділитися своїми фотографіями на сторінці в Instagram. Проте, світлин з родичами до цього часу не було. Нещодавно Віталій опублікував миле фото зі своїми батьками.
Козловський опублікував світлину, де він стоїть між своїми батьками, які посміхаються, мамою Тетяною і татом Віталієм. До своїх рідних він приїхав на новорічні свята. Фотографія вийшла дуже щира та мила.

View this post on Instagram

«Господи! Услышь меня! Я прошу немного у тебя. Пред святой иконою молю, Защити всех тех, кого люблю. Всех родных моих и всех друзей. Хлебом накорми и обогрей… В трудный час им Ангела пошли, Чтоб сберёг их на краю пути. Дай им счастья, радость и покой. Все грехи прости и успокой. Научи себя не потерять, Научи любить их и прощать. Сделай так, чтоб те, кто дорог мне Погостили дольше на Земле. Господи! Немного я прошу… Сбереги всех тех, кого люблю!» С Рождеством! #зРіздвомХристовим #MERRYCHRISTMAS #myfamily #myparents

A post shared by Vitaliy Kozlovskiy (@vkozlovskiy) on


Фотографію співак підписав дуже зворушливими словами, читаючи які можна відчути як він любить своїх батьків та родину:
“Господи! Почуй мене! Я прошу трохи у тебе. Перед святою іконою молю, Захисти всіх тих, кого люблю. Всіх роду мого й усіх друзів. Хлібом нагодуй і обігрій … У важку годину їм Ангела пішли, Щоб зберіг їх на краю шляху. Дай їм щастя, радість і спокій. Всі гріхи прости і заспокой. Навчи себе не втратити, навчи любити їх і прощати. Зроби так, щоб ті, хто дорогий мені Погостювали довше на Землі. Господи! Трохи я прошу … Збережи всіх тих, кого люблю! З Різдвом!”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here