Володимир Дантес закликав піднятися з дивану і піти на вибори: ВІДЕО

0
812

Вже 31 березня відбудуться вибори Президента України. Сьогодні ця подія – №1 серед будь-яких дискусій. Український шоу-бізнес долучився до флешмобу під назвою “#31_я_буду”, зірки, зокрема Аліса Тарабарова, Андрій Шабанов, активно закликають громадян йти на вибори. Cпівак Володимир Дантес теж вирішив взяти в цьому участь, виклавши відповідне відео на своїй сторінці у Інстаграмі.
Чоловік Наді Дорофеєвої розповів, що за 30 років ще жодного разу не голосував на виборчій дільниці. Цього разу він все ж таки реалізує своє право на голос і поїде до Харкова, таким чином поєднавши приємне з корисним: побачить маму та візьме участь у виборах. “Це не політична агітація, я просто хочу, щоб ви 31 березня сходили на вибори, потрібно брати рішення у свої руки,” – каже мандрівник.
Під постом у Інстаграмі Володимир Дантес написав: “#31_я_буду і в цьому році не стану одним з тих диванних бійців, які говорять: “Все вже вирішено” або “Нічого твій голос не вирішує”, – а буду нормальною людиною, яка сходила і проголосувала. Голосуйте за кого хочете, я не агітую НІ ЗА КО ГО! Я агітую за громадянську позицію”.

View this post on Instagram

Понял, что легче съездить в Харьков и вернуться обратно, чем перенести свои данные в другой город для голосования. Надеюсь, скоро можно будет делать всё онлайн)) #31_я_буду и в этом году не стану одним из тех диванных бойцов, которые говорят: «Всё уже решено» или «Ничего твой голос не решает»,- а буду нормальным человеком, который сходил и проголосовал)) Голосуйте за кого хотите, я не агитирую НИ ЗА КО ГО! Я агитирую за гражданскую позицию) #31_я_буду Передаю эстафету @anatoliyanatolich @aleksey_durnev @ammdance

A post shared by Vladimir Dantes (@vladimirdantes) on


У коментарях фани підтримали свого улюбленця: “Якраз думала про те, що блогери – це сила. І важливо, щоб про це говорили!”, “Я підтримую! Проголосуємо самі, щоб за нас не проголосували”, “Повністю з Вами погоджуюсь! Молодець!”, “Красава! Дуже правильне рішення. “

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here