“Все буде добре”: Сергій Притула привітав українців із Новим роком

0
637

Український телеведучий Сергій Притула привітав українців з Новим роком. Він виголосив промову в смокінгу та з келихом шампанського в руці.
Надзвичайно патріотичне та емоційне відео гуморист опублікував на своїй особистій сторінці в соціальній мережі Facebook. “Цей рік буде роком жовтої свині. Українці, я вам авторитетно заявляю – це буде наш рік. Поки “мурашки біжать”, коли чуєш гімн України. Поки щемить серце, коли піднімається прапор, все у нас буде добре “, – сказав Притула.

З Новим Роком, друзі!!!

Опубликовано Сергій Притула – офіційна сторінкой Понедельник, 31 декабря 2018 г.

Також гуморист зазначив, що в українців все буде добре, поки армія “потихеньку-помаленьку відбирає те, що є наше” і не віддає жодного сантиметра української землі ворогу. Поки громадяни будуть пам’ятати, кому насправді належать Крим, Донецьк і Луганськ, все буде добре.
У коментарях користувачі привітали гумориста у відповідь, а також назвали його промову душевною і щирою. Деякі навіть закликали Притулу податися в президенти. Фанати побажали відомому гумористу успіхів в кар’єрі, миру, щастя і завжди залишатися щирим патріотом України.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here