“Всі ми в душі діти”: Наталя Могилевська показала себе маленькою

0
1055

Повернутися у дитинство мріє кожен дорослий. 43-річна співачка Наталя Могилевська, як не дивно, не стала винятком. У мобільному додатку “Snapchat”, яким полюбляє розважатись зірка, є ефект, що робить дитяче обличчя людині будь-якого віку. От і співачка вирішила побавитись і показала своїм Insta-підписникам, як би виглядала років 37 тому.
У результаті з екранів телефонів на фанів дивиться не доросла співачка Наталя Могилевська, а співає маленька крихітка Наталочка. “Всі ми в душі діти! Нам не потрібно цьому вчитися, так як дитина всередині нас живе поза віком і часом, але чим старшими ми стаємо, тим сильніше намагаємося її заховати,” – пише зірка під відеороликом.

View this post on Instagram

Всем отличных выходных от крошечки-Наташечки! ? Все мы в душе дети! Нам не нужно этому учиться, так как ребенок внутри нас живет вне возраста и времени, но чем старше мы становимся, тем сильнее стараемся его спрятать Какой бы серьезной или ответcтвенной ни была наша работа, сколько бы ни было нам лет, помните и оберегайте себя хрупкого и наивного, нежного и доверчивого, того, что живет внутри всегда ❤ Сколько вам лет и на сколько вы себя ощущаете внутри? • А кто там строгий за кадром Наташкает? @igoryaremenko А? #могилевская #натальямогилевская #ребенок #девочка #доброеутро #snapchat #smile #fun

A post shared by Наталья Могилевская (@nataliya_mogilevskaya) on


“Боже, яке чудо”, “Вас просто не впізнати”, “Як школярка”, “Не читаючи допис, я подумала, що це просто маленька дівчинка, схожа на вас”, “Манюня-Наташа супер”, “Це донька?”, “Дуже мила”, “Ой, яка манюня” – шанувальники зірки зворушені новим образом улюбленої співачки.
Варто зазначити, що Наталя Могилевська активно веде свою сторінку у Instagram і доволі таки часто веселить майже мільйонну аудиторію. Декілька днів тому, до прикладу, зірка взяла участь у “Bottle Cap Challenge”, завдянням якого є відкоркувати ногою пляшку, залишивши її на місці.
Наталя ж записала кумедне відео, де вона, намагаючись справитись з задачею, збиває з ніг оператора. “Шок! Скандал! Могилевська б’є співробітників,” – пише 43-річна Наталя під відеороликом. Більшість фанів жарт зрозуміли.


Сама зірка на коментарі хейтерів, які, звісно, також є, не реагує. Практично усі селебрітіс зіштовхуються з негативом у мережі, тому брати це до уваги не має ніякого сенсу. Могилевська продовжує у Instagram ділитися своїми думками з абсолютно різних проблем, показувати кумедні знімки й розповідати про своє життя. Вірна й розуміюча аудиторія завжди буде з нею.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here