“Виклик прийнято”: Дорофеєва спробує вдягнутись за мінімум

0
569

Ікона стилю для кожної українки, учасниця гурту «Время и Стекло» нерідко з’являється у вражаючих образах, зі стильністю яких і Голлівуд не позмагається. Її аутфіти вражають навіть перехожих за кордоном, що нічого не чули про таку українську співачку, як Надя Дорофеєва.
Відтак, виникає запитання, чи залежить актуальність образу від товщини гаманця. Звичайно, для зірки сцени не складе жодних труднощів вбратись стильно. Здавалось би. Але чому ж, у такому разі, це вдається далеко не кожному? Це спробувала роз’яснити Дорофеєва на своїй офіційній сторінці в Instagram.

View this post on Instagram

Многие говорят – ну конечно , мол, одеваться в бренды и выглядеть стильно – любой сможет) В принципе я согласна с этим ) Хотяяяяя, частенько бывает, что и бренды не спасают ?‍♀️ Я думаю , что в вашем внешнем виде главную роль играете именно ВЫ!!! И вы делаете её уникальной. Однажды , я под своим фото увидела такой комментарий «Интересно, а смогла бы ты одеться на 1000 грн так же ярко и красиво» Хм , Вызов принят!) Ссылка на ?DoDo VLOG? в описании профиля и stories.

A post shared by nadyadorofeeva (@nadyadorofeeva) on


«Багато хто каже, що, ну звісно, вдягатись у брендовий одяг і виглядати стильно зможе кожен. Загалом, я із цим погоджуюсь. Хоча, доволі часто трапляється, що і бренди не рятують. Я гадаю, що у нашому зовнішньому вигляді головну роль відіграєте саме ВИ! І ви робите одяг унікальним», – міркує знаменитість.
Не обійшлась артистка і без своєрідного інтерактивну в мережі. «Одного разу я побачила під своїм фото коментар, чи змогла б я вдягтись за 1000 гривень і виглядати так само яскраво і гарно», – зірка прийняла виклик та спробує це реалізувати у своєму влозі на Youtube.


Варто зазначити, що із початком цьогорічних Тижнів моди співачка разом зі своїм зірковим чоловіком Володимиром Дантесом не сходить із залаштунків дизайнерських показів. Нью-Йорк та Париж не показав трендів сезону без Дорофеєвої. До того ж, співачка не забарилась звітувати про кожну свою фешн-подорож в Instagram.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here