“Я давно цього чекала і не чекала!” – на Злату Огнєвіч напали

0
472

На своїй сторінці у соціальній мережі 33-річна українська співачка Злата Огнєвіч розповіла, що стала жертвою нападу. 28-го лютого ввечері під будинком її підчатували. Зірка у своїх інстаграм-історіях попросила нападника залишити її у спокої та не переслідувати, адже вона впевнена, що він побачить це відео.
На щастя, все обійшлося мирним шляхом, бо Злата була не сама: “Поруч зі мною був мій водій, ми викликали поліцію, цю неадекватну людину забрали”. За словами співачки, вона тепер не здогадується, що буде далі, адже нападник тепер знає її точну адресу, а захистити себе вона сама не може.
У сторіс Злата опублікувала відео, де видно обличчя її нападника. Дівчина просить, щоб він від неї відчепився, на що той відповідає, що не відчепиться ніколи в житті і ніхто їй не допоможе.

Прихильники співачки неабияк схвильовані цією ситуацією. Вони почали писати зірці слова підтримки: “Ми з тобою!”, “Злато, тримайся. Видно, що якийсь неврівноважений. Це просто жах! Потрібно наймати охорону”, “Я так сильно хвилююся, сподіваюся, все добре! Ви там обережніше”.
Злата Огнєвіч, в свою чергу, подякувала і заявила, що піде на курси самозахисту, як їй порадив правозахисник: “Ось що хочу сказати. Погрози лунають давно і не тільки від цієї людини. В нашій країні поки що немає механізму, як можна себе захистити в таких випадках. Єдине, що порадив мені юрист, – це піти на курси самооборони. Ось цим і займусь. Так що тримайтеся, нападники!”.

View this post on Instagram

Друзі! Вдячна за Вашу підтримку?? . Ось що хочу сказати. Погрози лунають давно і не тільки від цієї людини. В нашій країні поки що НЕМАЄ механізму, як можна себе захистити в таких випадках??‍♀️ Єдину пораду, яку мені дав юрист,- це піти на курси самооборони. Ось цим і замусь. Так що, тримайтеся, нападники! . ♦️Героїв треба знати в обличчя, тому можете просто зараз йти і дивитися мої сторіз стосовно цього нічного нападу♦️ . #україна #златаогневич #українськамузика #ukraine #zlataognevich #singer #music

A post shared by ZLATA OGNEVICH (@zlata.ognevich) on


Нагадаємо, вчора зірка виступила у Національному палаці мистецтв “Україна” зі своєю композицією “Єдиний”. Співачка у соцмережах побажала дівчатам вже знайти того єдиного і нікуди не відпускати. Наразі Злата Огнєвіч не перебуває у стосунках.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here