“Як двійнята”: Оля Фреймут з молодшою сестрою знялися у спільній фотосесії

0
1530

І хоча про родинні стосунки більшість зірок шоу-бізнесу розповідає неохоче, аби не зурочили, Оля Фреймут ще з самого початку своєї кар’єри неодноразово згадувала на публіці свою молодшу сестру Юлю. І хоча різниця між ними складає 10 років, стосунки між жінками й дотепер доволі теплі та зворушливі. Нещодавно вони навіть знялися у спільній фотосесії для глянцю “Harper’s Bazaar” і дали відверте інтерв’ю.
Попри те, що їх розділяє десятиліття, на знімках вони нагадують радше двійнят: настільки схоже й гармонійно виглядають Оля з Юлею. У інтерв’ю сестри розповіли, що дуже зблизилися після того, як старша Фреймут народила Злату від британця Ніла Мітчелла і жила у Лондоні.
“Секрет нашої любові, дружби сховано у мудрості батьків – це обов’язки, доручені нам з Юлею в дитинстві. А не лише спільні забави у пісочницях,” – пише на своїй сторінці у Instagram Оля.


Також у інтерв’ю сестри поділилися, що хоч і дуже схожі зовнішньо, характери у них зовсім різні. Оля, за словами сестри, непрактична: “Оля не знає, скільки коштує молоко. І на якій станції метро вийти”. Старша Фреймут, в свою чергу, у інтерв’ю хвалить сестру за гарний смак та вміння обирати подарунки.
Телеведуча зізнається, що у неї єдиними її справжніми подругами є Юля та мама, а всі інші – просто приятельки. Підписників зірки зворушили такі відверті сімейні кадри: “Нереально красиво”, “Фото такі ніжні”, “Ви обидві прекрасні”, “Дуже круто, елегантно, гарно”, “Супер дівчата”, “Схожі дуже”, “Лісові мавки сучасності”.

Нагадаємо, що у часи, коли Оля Фреймут вела програму “Ревізор” на “Новому каналі”, вона навіть зняла весілля своєї сестри у одному з випусків, перевіряючи ресторан, який їх обслуговував. Також телеведуча є хрещеною доньки Юлії Габріель.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here