“Як із Біблії”: відоме ім’я новонародженої дитини Бабкіних

0
264

Якщо зіркове подружжя втретє стає батьками, вже й нічим дивувати громадськість. Але завжди залишається те, що може буквально таки сколихнути стрічку новин – ім’я новонародженого малюка. За це непросте завдання Бабкіни взялись із неабияким завзяттям, хоча й проблема вичерпалась до того, як її довелось вирішувати. А уся справа у дивному сні багатодітної матусі.
Вчора, тобто 18-го червня, зіркова пара Сергія та Сніжани Бабкіних дочекались свого третього малюка. Одразу ж щасливі батьки не побоялись назвати ім’я, яке обрали для свого сина. Як виявилось, не тільки ім’я вражає, але й те, як подружжя його вигадало. Усе просто: ще не вагітній Сніжані наснився сон із іменем для дитини, вона про все розповіла чоловіку – і рішення з’явилось само собою.

View this post on Instagram

«…Когда нужен щит, Я буду стоять впереди Если нужна опора, Я всегда у тебя за спиной. Скоро ты станешь мамой, Уже в третий раз Подаришь нашему миру мужчину, Самого младшего в нашем мире. Обитатели будут смеяться и плакать от счастья. И я тоже не удержусь. Буду молчать и плакать. Потому что сказать ничего не смогу. Потому что уже всё сказано. Потом нежно возьму его на руки, Назову ему имя его и добавлю: «Сыночек, привет!» Он услышит меня и икнёт в ответ» #СБ

A post shared by Sergey Babkin.5nizza.Musician. (@babkin_official) on


«Чотири роки тому мені наснився сон, що я плаваю», – розпочала дружина музиканта. Згодом продовжила: «Вода була неймовірно чиста і глибока. Нереальний спогад. Пливу, але не розумію, куди. З якого боку берег – це я знаю. І раптом з дна починають підійматися бульбашки повітря. Здається, це якесь морське чудовисько, кит або скат… І ту виринає з води хлопчик, вже дорослий, років 8-9, такий весь білий-білий, і брови білі, і волосся, як ангел».
За словами багатодітної матусі, їй наснився майбутній син, який і назвав своє ім’я – Єлисей. І тільки-но подружжя Бабкіних дізналось про вагітність, довго не думало, щоб назвати дитину «іменем із сна». Як результат, вийшло доволі таки символічно, як і завжди це трапляється у Сніжани та Сергія Бабкіних. Лише цього разу й справді рішення «прийшло» звідти, звідки ніхто би й не сподівався.


Що цікаво, незадовго до пологів своєї дружини іменитий артист цілком перефарбувався у білий колір, навіть вії і брови, «як у сні». Не виключено, що подібне рішення Сергій Бабкін прийняв не випадково, а саме через прийдешнє народження сина. Разом з тим, Сніжана Бабкіна додає, що цю вагітність її чоловік переживав із неабияким трепетом, хоча й, здавалось би, подібна ситуація у їхньому подружжі не вперше.
Хоча й Сніжана не наполягала, Сергій Бабкін був присутнім на пологах. Ба більше – ще із перших днів готувався до настільки важливої події у його житті. «Кожен чоловік повинен бути присутнім на пологах. Погано йому, знепритомніє він – все це особисто мене не цікавить. Ну правда! У мене чітка позиція», – із впевненістю заявляє музикант.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here