Як судді шоу “Ліга сміху” святкуватимуть Пасху

0
881

Уже завтра українці святкуватимуть один з найсвітліших днів в році – Воскресіння Христове. Стало відомо, як проведуть свято тренери відомого теле-шоу “Ліга сміху”.
Євген Кошовий: “Так вийшло, що цієї неділі я буду відзначати свій день народження, який настане напередодні. Так вийшло, що останні 10 років я в своє свято працюю, і в цьому році не виняток – будуть зйомки “Ліги сміху”. Тому відзначати будемо на наступний день. а так, теща завжди ходить до церкви в цей день і святить кошик з ласощами, а дочки займаються тим, що розфарбовують яйця і прикрашають пасочки”.
Ігор Ласточкін: “Я не сильно релігійна людина, і не приділяю цьому святу стільки уваги, як це роблять віруючі люди. Я присутній при цьому всьому звичайно, але сам нічого не готую. ​​Головне в цей день для мене – це мати можливість побути зі своєю сім’єю”.
Юрій Ткач: “Вранці в неділю, ми плануємо швиденько посвятити пасочки в церкві та відразу в дорогу, в рідній Дніпро. І ось там нас чекає святковий обід в сімейному колі. А зазвичай ми з дружиною окремо ходимо святити: я – зі своїми батьками, а вона – зі своїми. А потім зустрічаємося і вітаємо один одного”.
Стас Боклан: “Напередодні свята дружина завжди пече пасочки, а рано вранці ми йдемо їх до церкви освячувати. Потім, сподіваюся, до нас в гості прийдуть друзі, хоча зазвичай відвідують діти, але в цьому році вони їдуть і забирають навіть онуків. І хоч посту я не дотримувався (при моєму акторському графіку це дуже складно), я намагався хоча б емоційно себе стримувати, не злитися зайвий раз”.
Надя Дорофєєва: “У цей день я буду на сцені, “Время и Стекло” виступає на фестивалі в Білорусі. Як і багато артистів, ми працюємо навіть в такі великі свята. Я люблю зустрічати Великдень у колі близьких. Особливо в дитинстві я чекала цей день. на жаль, сьогодні мені рідко вдається бачити рідних. Мама часто до мене приїжджає, але в цьому році на Великдень ми будемо не разом”.

Влад Яма: “Цю неділю я з сім’єю планую провести вдома – будемо відпочивати від зйомок і роботи. Хочемо посмажити м’ясо на вогні, ну і, зрозуміло, з’їсти шматочок пасочки і яйця. Я дружину попросив в цьому році зробити сирну паску, причому одну і маленьку. А давно вже не їм молочні продукти, але заради свята, можна зробити виняток. Чому одну? Тому що, якщо приготувати шість або більше, з’їмо все без винятку”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here