“Як зворушливо!”: Сергій Бабкін показав свого півторамісячного сина

0
854

Лідер гурту «5’NIZZA» не квапиться розчаровувати своїх підписників та продовжує демонструвати себе у ролі ідеального батька. То артист присвячує своєму новонародженому малюку пісні, то розповідає, ніби мріяв про нього півжиття. Так це чи ні, мережа у захваті й не може натішитись новою сімейною публікацією артиста. Хоча, на фото позує тільки він та його синочок.
Навіть факт того, що до об’єктиву камери не потрапило обличчя маленького Єлисея, прихильники не засмучуються. Адже й без цього фото буквально таки переповнене ніжністю і батьківською турботою. Що цікаво, навіть зіркова матуся Сніжана Бабкіна і та не так часто показує свого сина світу. Що ж, у силу постійних концертів Сергія, це можна зрозуміти.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Buona sera ??

Публикация от Sergey Babkin.5nizza.Musician. (@babkin_official)


Кидається ввічі, наскільки знатному артисту катастрофічно мало часу залишається на справи сімейні. Так, годі й заперечувати, що Сергій Бабкін нестримно насолоджується своєю творчістю. Але, з огляду на все, своїм рідним він тішиться не менше. Та й, разом з тим, не соромиться щораз заявляти світу про любов до своєї красуні-дружини і вже як трьох дітей.
«Buona sera», – небагатослівно підписав черговий зворушливий кадр із кількамісячним сином музикант. Користувачі, у свою чергу, не розгубились та чи не одразу засипали «свіжу» публікацію Бабкіна в Instagram численними компліментами. І вкотре нарекли його сімейство одним із «зразкових» серед представників українського шоу-бізнесу.
«Красунчики!», «Єлисей ще не розуміє, наскільки йому пощастило народитись у такій чудовій сім’ї», «Як приємно бачити такі фото! Зігрівають душу! Так тримати», «Крихітка», «Які ж ви милі», – не можуть натішитись прихильники зіркової сім’ї Сергія та Сніжани Бабкіних. Та, разом з тим, додають немало побажань дітям і власне щасливим батькам.


З огляду на локацію, популярний український артист поділився однією із літніх світлин, зроблених у період відпустки. Цього ж року зіркове сімейство подалось на відпочинок до Італії. Що ж, вельми популярна серед представників українських знаменитостей країна. Не так давно там побувала й Дорофеєва із Дантесом, і Потап із Настьою Каменських, і, навіть, його колишня дружина та нинішня продюсерка, Ірина Горова із друзями.
Дружина Сергія, Сніжана Бабкіна, теж не утримується від гарячих літніх фото. Знатна танцюристка поширила у своєму профілі кадр із пляжу, хоча й обмежилась від демонстрації фігури після недавніх пологів. До об’єктиву потрапило тільки обличчя, скелі та блакитне небо.
А, разом з тим, відвертий коментар під світлиною: «Я цілий рік про це мріяла – чисте море, теплий пісок, смачна їжа, солодкий сон, дні на свіжому повітрі, щасливі дні!!! Що може бути прекрасніше!!!»

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here