Дружина Монатіка похизувалась “вагітними” фото

0
555

Невтомний хітмейкер Дмитро Монатік завжди позиціонував себе як людину відкриту до суспільства. Усміхнений та щирий – таким ми його бачимо на телеекранах. Але що криється за цією радісною маскою? Хто він поза сценою, відомо далеко не кожному. Тим паче ніхто нічого не знає про найріднішу людину його життя – дружину.
Тільки зрідка Монатік поширює нечіткі кадри зі своїми дітьми. І те аж надто віддалено та без облич. Артист не звик ділитись із прихильниками найпотаємнішим, що не дивно. Адже і серед голлівудського зіркового бомонду подібне не за рідкість. Втім, трапляється й таке, що Монатік наважується відкрити громадськості бодай трохи приватності.


Вперше подібне трапилось за прем’єри хіта «Зашивает душу», коли музикант взяв до зйомок модель, за зовнішністю дуже подібну до своєї дружини. Саме відтоді прихильників зірки як ніколи почали цікавити подробиці особистого життя артиста. Особливо ж це стосувалось його коханої та дітей. Монатік, у свою чергу, не розгубився та почав публікувати аля-особисті фотографії.
Втім, цього разу за справу взялась його дружина, Ірина Демічева. Спеціально до Дня матері, що цьогоріч пройшов 12-го травня, жінка поширила ексклюзивні кадри зі своєї вагітності. Що зрозуміло, прихильників подібне одкровення неабияк потішило. Зважаючи на те, що пара ніколи раніше настільки відкрито не демонструвала свої фото «в особливому положенні».

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Приучает мальчишек с детства правильно за девочками ухаживать????????❤️❤️❤️

Публикация от IrinaDemicheva (@irinademicheva)


«Із вдячністю і любов’ю за такий дарунок з неба. Усіх матусь зі святом, із щирим захопленням та повагою», – підписала зворушливу публікацію Ірина Демічева, дружина та мати дітей Монатіка. Хоча й офіційна сторінка жінки в Instagram приватна, допитливі журналісти таки змогли відслідкувати настільки резонансну новину.
Варто згадати, що не так давно і Монатік вкотре поділився кадрами зі своїми дітьми. І, знову ж таки, у рамках чергової сімейної подорожі. Як завжди, ні облич, ні чітких силуетів дітей розгледіти неможливо. Менше з тим, кадри виявились доволі таки зворушливими.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here