“Яка милість!”: Маша Єфросиніна зворушила мережу кадром з маленьким сином

0
518

Незмінна зірка українського телебачення Маша Єфросиніна встигає чималу увагу приділяти й своїй сім’ї. Нерідко у її Instagram з’являється її 5-річний син Олександр, з яким зірка так любить проводити час. Нова світлина, яку поширила Маша у соціальних мережах, неабияк зворушила юзерів своєю мімішністю.
Маша Єфросиніна – мама двох дітей, 15-річної Нани і 5-річного Олександра. І якщо старшенька зараз у підлітковому віці і хоче бути максимально дорослою, син ще точно потребує мами та любощів, чим 40-річна Маша, як бачимо, насолоджується.
“Любов. Моменти,” – пише під знімком зірка. Юзери просто мліють від няшності нового сімейного кадру відомої телеведучої: “Без коментарів. Ніжно і тепло”, “Милість”, “Мамина радість”, “Ви такі щирі!”, “Ви чудові”, “Мамин мазунчик”, “Абсолютна любов у вас обох”, “Таку красиву маму обіймати – одне задоволення, тим паче хлопчику. Буде справжнім поціновувачем жіночої краси”.

View this post on Instagram

#Love #Moments

A post shared by Masha Efrosinina (@mashaefrosinina) on


Зазначимо, що Маша долучила Олександра й до свого нового проекту “Маша_Приседаша”, який виходить на її Youtube-каналі. Зірка показує, як перебуваючи вдома, можна також займатися своїм тілом, витрачаючи на це мінімум часу.
У першому випуску Єфросиніна на своєму прикладі продемонструвала фанам, а особливо мамам, як можна поєднати ігри з дітьми і заняття спортом. Тут на допомогу прийшов Олександр у своєму улюбленому домашньому одязі – формі поліцейського. Ролик вийшов доволі зворушливим та інформативним, як зазначають користувачі. А за дотепним сином Єфросиніної, додають, можна спостерігати вічно.

Нагадаємо, що двох дітей Маша виховує від бізнесмена Тимура Хромаєва. Жінка часто показує свою сім’ю і ділиться сокровенним в Instagram та інших соціальних мережах: Єфросиніна відкрита до людей і не боїться заздрощів та негативної енергії в їхній бік від посторонніх.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here