“За місяць після пологів”: психолог Наталя Холоденко сіла на шпагат

0
504

36-річна Наталя Холоденко, одна з найвідоміших психологів на українських телеекранах, 6 березня народила другу дитину – доньку Вів’єн. Для усіх ця новина стала великою несподіванкою, адже зірці вдалося упродовж усього терміну приховувати свою вагітність. І зараз, всього за місяць після пологів, Наталя Холоденко вражає фізичною формою.
У соціальній мережі психолог поділилась відеороликом, де вона, неочікувано для самої себе, сідає на шпагат. Під ним Холоденко пише: “Ось що насправді відбувається за лаштунками перед виходом на сцену. Наставники спокою не дають – і в цьому їхня цінність. Будуть підтягувати тебе до того рівня, який зараз здається неможливим. Ставайте кращими з кращими!
P.S. Я не планувала сідати на шпагат, думала, трішки м’язи разтягнемо”.


Підписники зірки у захваті від фізичної форми психолога, яка лише місяць тому народила: “Оце круто! Тільки впертою та важкою роботою можна досягнути таких результатів!”, “Яка ви молодчина!”, “Наталю, ви космічна жінка! Я шокована!”, “Ви надихаєте!”, “Так приємно бачити ваші емоції! На обличчя захват!”, “Щоденна робота над собою очевидна”.


Наталя працювала над собою і під час вагітності, судячи з відео, яке вона завантажила на свою сторінку. На ньому вона виконує комплекс вправ на четвертому місяці при надії, а також радить фанам купити резинку для спорту і щодня щось робити.
Нагадаємо, що окрім 1-місячної Вів’єн, яку психолог народила від нового коханого, ім’я якого зірка не афішує, вона також виховує шестирічного сина Ларіона від колишнього чоловіка.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here