“Знову разом”: Потап і Настя заінтригували спільним кадром

0
308

Не перший рік про можливість романтичних зв’язків між екс-учасниками культового дуету «Потап и Настя» говорять усі. Небувалого апогею мережа досягла ще минулоріч, одразу після офіційного зізнання Потапа про розлучення із дружиною. Минав час, а громадськість ніяк не могла вгамуватись.
То хтось розгледів каблучку на безіменному пальці співачки, то «колеги по сцені» разом поїхали у таємний відпочинок. Як результат – чи не кожен із впевненістю заявляє, що Потап і Настя разом, хіба що воліють мовчати про своє кохання.

Цими днями Каменських зізналась в одному із інтерв’ю, що наразі перебуває у стосунках. Але про речі особисті говорити не звикла. Адже тільки-но громадськість почує одне лише ім’я, як метушня не припиниться до останнього. Тим часом, і Потапа підозрюють у секретних стосунках. Втім, ні у соціальних мережах репера, ні на сторінках Насті не з’являлось жодних підозрілих фото. Окрім тих, на яких вони були разом.
Одне із подібних інтригуючих селфі Потапенко оприлюднив цими днями на своїй офіційній сторінці в Instagram. На фото був тільки він, його «підлегла» Настя та дві кружки кави. Усе затишно та у невимушеній дружній атмосфері. Втім, за класикою, публіка на світлині помітила дещо інше. У коментарях вкотре зазначалось, щоб пара нарешті вийшла у світ та припинила переховуватись.

View this post on Instagram

Have a nice … #life)))

A post shared by Oleksii Potapenko (@realpotap) on


Не так давно подібне трапилось – зі сцени гумористичного шоу «Ліга сміху» репер жартома заявив, що і справді зустрічається із Каменських. На це Оля Полякова відреагувала не менш підозріло, ніби як і без цього усі про все знали. Жарти жартами, а зізнання залишилось винятково у контексті комічної постановки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here