“Знову в подорож”: Нікітюк похизувалась розкішним відпочинком в Італії

0
674

Знатна екс-учасниця тревел-шоу «Орел и Решка» ніколи не відмовляла собі у можливості не зайвий раз відправитись у подорож. І коли справа дійшла італійського весілля – зірка ще за кілька днів до початку торжества подалась у черговий тур Європою. Спершу Нікіткю помітили в Амстердамі, згодом телеведуча сама ж зізналась, що прямує на весілля до своєї колеги, Регіни Тодоренко.
В результаті, Леся Нікітюк стала чи не першою, від кого прихильники дізнались про очікуване зіркове весілля Влада Топалова і Регіни Тодоренко. Тільки згодом самі молодята заявили у мережі, що підготовка до свята йде повним ходом. Зрештою, хоча й Тодоренко неодноразово натякала, що до помпезного весілля залишилось не так вже й багато часу, точних дат не знав ніхто. Звісно, окрім іменитих гостей свята.


А ні для кого не секрет, що найвідоміша Леська країни ніколи не вміла тримати язика за зубами. Стосується це участі у танцювальних шоу чи ведення власної сторінки в Instagram. Єдине виключення із правил – особисте життя. А кого воно турбує, якщо телеведуча активно демонструє яскраві події у житті своїх колег із шоу-бізнесу. Цього ж разу, що вже всі зрозуміли, справа дійшла до ще однієї колишньої ведучої «Орла и Решки».
Тільки-от полеміка стосовно весілля Тодоренко та Топалова йшла не так вже й довго. Леся Нікітюк спіймала букет нареченої – на цьому й крапка. Згодом же знаменитість відправилась випробовувати свої долю Італією. І, що зрозуміло, флорентійським весіллям її відпочинок не завершився. Після торжества зірка відправилась до інших, не менш миловидних міст. Серед «зупинок» Нікітюк опинилось і Сорренто, що є одним із курортних неаполітанських містечок.


І, звісно, без кількох яскравих кадрів «з місця подій» знаменитість теж не обійшлась. Чи не одразу Леся Нікітюк взялась за активну публікацію світлин із розкішного італійського відпочинку. А користувачі ще й не змогли оговтатись після чергового зіркового весілля. Разом з тим, найбільш зухвалі підписники знаменитості взялись за провокативні питання. І дехто навіть наважився запитати, коли ж Нікітюк сама стане до весільного вінця. Що ж, запитання залишилось без відповіді.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here