Зваблива солістка “НеАнгелів” показала свого сина

0
614

Іменита власниця глибокого жіночого голосу Слава Камінська не рідко публікує фото із чоловіком та дітьми. На цей раз, співачка оприлюднила на своїй офіційній сторінці в Instagram ще одну та не менш зворушливу світлину – зі своїм сином Лео.
«Сонця немає, але усі фарби у нашій фантазії. Розфарбуйте свій понеділок, як самі того бажаєте. Емодзі по Фрейду. Схожі ми з Лео?», – додає учасниця дуету «НеАнгели». Втім, шанувальники не забарились розставити усі крапки над «і», якщо це так можна назвати. У коментарях до публікації одразу з’явилась чітка відповідь, начебто син «копія свого батька». До речі, чи не найвідомішого в Україні зіркового пластичного хірурга.


Стосовно останнього. Про професію чоловіка Слави Камінської знає кожен, хто бодай словом чув про саму поп-зірку. Що цікаво, співачка ніколи не приховувала, що своєю «янгольською» зовнішністю завдячує нікому іншому, як власному чоловіку.
Так, Камінська навіть поширювала кадри «до» і «після». Але мовилось зовсім не про відомий усі челендж «10 років потому». Артистка зрівнювала, наскільки великий внесок у її образ зробила пластична хірургія.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here