Alyona Alyona презентувала кліп до треку “Якби я була не я”

0
337


Прихильники іменитої української реперки і досі не можуть оговтатись від її яскравої появи на грандіозному шоу Монатіка, що цими днями відбулось на «Олімпійському». А сенсаційна виконавиця уже випустила в мережу новий кліп до треку «Якби я була не я». Разом з тим, здивувала прихильників неординарним візуальним оформленням композиції, навіть жодного разу не з’явившись у кліпі.
Уже як сьомий трек увійшов до гучного альбому «Пушка», але вперше робота обійшлась без обличчя реп-сенсації Alyona Alyona. Цього разу прихильники цілком віддались на поталу тексту. Хоча, картинка від цього стала не менш яскравою. Автором анімованого супроводу став Сашко Даниленко – той, що у свій час займався кліпами для «DakhaBrakha» і «ТНМК».

Спершу «свіжий» кліп з’явився на офіційному YouTube-каналі реп-діви. Згодом же ролик поширили усі, «кому не лінь». Що цілком очікувано, зважаючи на те, що віднедавна Alyona Alyona ввійшла до списку однієї із «найцікавіших артистів Європи», що неабияке досягнення для виконавиці, що стоїть на великій сцені не так вже й давно. Хоча, з огляду на все, впевненіше, ніж хто-небудь інший.
«Коли усіх порвав перший бенгер Альони, я відчув, що у нашій галактиці народилась супернова небаченої сили і яскравості. Я би просто не зміг пройти повз і не попрацювати з нею», – зазначає режисер кліпу, Сашко Даниленко. А також, митець додає, що вибір композиції для нього був не випадковий. Саме до «Якби я була не я», на думку Даниленка, якнайкраще пасує анімаційна складова.

Що стосовно сенсу композиції, основний акцент було поставлено на визнання важливості жінки, яка часто може себе недооцінювати. Хоча й подібним змістом пронизується уся творчість «молодої зірки» Альони, саме «Якби я була не я» стала своєрідним маніфестом жінки. А динамічна візуалізація вдало доповнила те, що неможливо було висловити звичайною зйомкою.
Варто зауважити, що нова анімаційна робота Даниленка не схожа на жоден із попередніх кліпів режисера. Не виключено, що саме виразний текст реп-діви зіграв у цьому визначальну роль. Сам же митець зізнається, що захоплюється вмінням Альони оперувати українським словом ще із перших днів її появи на платформі YouTube та великій сцені загалом.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here