ALYOSHA роздягнулася для нової відеороботи на пісню “Горда”

0
1210


Відверта, ніжна, спокуслива та не така як завжди – 32-річна співачка ALYOSHA оприлюднила новий кліп на пісню “Горда”. Слова та музику до композиції Олена написала самостійно й закликала людей берегти своє кохання та не бути гордими у стосунках, аби потім не пошкодувати. Кліп з’явився на Youtube-каналі співачки.
У відеороботі ALYOSHA постає у зовсім новому образі. З незвичним темно-русим кольором волосся, у штанах вільного крою та вишуканому бюстгальтері. Та найбільше приковують погляд відверті сцени з душової кабіни, для яких співачка повністю оголилася. Естетично красиво та “смачно”. Кліп прийшовся шанувальникам до душі.

Кліп переглянуло вже майже 80 000 користувачів. На своїй Інстаграм-сторінці Олена  описала посил своєї авторської пісні так: “Ми любимо виправдовувати себе за все, гордо мовчати, думати, що ти не міг вчинити інакше, але, часто, це зовсім не так. Адже міг! Нічого випадкового в світі не буває. Все залежить від всього…”
Більшість фанів у захваті від відеороботи: “Кліп дуже гарний, чуттєвий, у міру сексуально-відвертий як натяк на відвертість пісні, яку авторка хотіла донести”, “Від кліпу відірватись неможливо, не хочеться відводити погляд ні на секунду”, “Як завжди якісна композиція”.
Деякі з прихильників зазначили, що хотіли б побачити співачку у неліричному образі. Що ж, будемо очікувати на наступні кліпи, в яких, ймовірно, побачимо Олену Тополю зовсім іншою.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here