Бамбинтон – “Созданы звездами”

0
1331

Популярна група Бамбинтон, яка експериментує музику зі стилем 90-х, потішила своїх фанатів новим кліпом на пісню “Созданы звездами”.
В грудні група “Бамбинтон” презентувала вже четвертий кліп з дебютної платівки “Альбом року” – тепер на пісню “Созданы звездами”.

Над відео працювали Kruzheva PRODUCTION. Історія розгортається в одній кімнаті, в якій “зібрані всі страхи, та біль зроблених раніше помилок” – адже змушені ходити з серйозними обличчями всі ті, хто не зробив вибір на користь любові.
Ось що намагаються донести глядачам колишня співачка лейбла Kruzheva Music, раніше відома як Настя Лиса та репер з Дніпра на ім’я Женя М’яч. “Ніхто нікому нічого не винен” – лаконічно прокоментували учасники групи “Бамбинтон” свій новий відеокліп.
Цікаво, що незвичайну назву учасники групи пояснюють так: “На перший погляд, слово” бадмінтон “у нас написано з помилкою, але з італійського” бамбино “- це” хлопчик “, а” бамбіна “- це” дівчинка “. В такому випадку, “бамбинтон” – це поєднання чоловічого і жіночого початку “.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here