“Буде дуже ніжно”: Джамала заінтригувала мережу тизером до нового кліпу

0
272


Вже зовсім скоро, а саме 22 травня, світ побачить нову відеороботу від переможниці “Євробачення-2016” Джамали. На своєму Youtube-каналі 35-річна зірка заінтригувала прихильників ніжним тизером до нового кліпу на композицію під назвою “Solo”. 
У відео Джа з’явилась у ніжній сукні зефірного кольору, ритмічно рухаючись під музику у оточенні рожевої тканини. Незвично бачити співачку у такому романтичному образі, вочевидь, цього разу на нас чекає щось дійсно неочікуване та феєричне.

Композицію “Solo” співачці написали три американські автори на чолі з саунд-продюсером Браяном Тоддом, пісні якого виконують зірки світового масштабу, такі як Келлі Кларксон та Майлі Сайрус. Його роботи неодноразово номінували на “Греммі”, тому успіх пісні Джамали “Solo” був очевидним.
Співачка презентувала пісню ще 3 місяці тому. Про співпрацю з Тоддом зірка зазначила під відео на Youtube: “Працювати над цією піснею було неймовірно цікаво. Я не перестаю радіти тому, як нові технології сьогодні дозволяють писати музику з людиною, яка перебуває на іншому кінці Землі! Це був дуже цікавий досвід. Думаю, нова пісня сподобається моїм шанувальникам і в Україні, і в інших країнах”.

Шанувальники Джа вже у передчутті неймовірної відеороботи: “Нічого собі! Я в шоці, чекаємо!”, “Вау, так ніжно, так світло, чекаю!”, “Буде щось дуже естетичне”, “З розуму зійти, які естетичні кадри! Чекаю з нетерпінням!”, “Краса”, “Ого, це якийсь космос!”, “Клас!”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here