“Буде Vislovo”: гурт “Время и Стекло” представив новий хіт літа

0
784


До розпалу літнього сезону вже рукою подати, тож саме час усім хітмейкерам взятись за активну роботу та написати те, що упродовж пори не бути зникати з радіохвиль і не тільки. Як ніколи вчасно культовий для українців гурт «Время и Стекло» випустив нову музичну композицію, що цілком ймовірно стане тією самою піснею, що у кожного буде асоціюватись із літом-2019.
У будь-якому разі, чи не одразу після публікації аудіоролика на офіційному YouTube-каналі гурту, показник переглядів почав вимірюватись у десятках тисяч «відвідувань». Як і очікувалось, лише за день після прем’єри трек під промовистою назвою «VISLOVO» набрав показник розміром у майже двісті тисяч переглядів. Шанувальники таки не можуть натішитись гарячої піснею.

Хоча й поки прем’єра обійшлась без кліпу, недавня фотозйомка виконавців переконує, що варто очікувати на яскраву та неординарну візуалізацію. Втім, як і завжди. Традиційно, авторами музичної композиції від «Время и Стекло» став Потап та Позитив, він же соліст дуету. І, нарешті, із «VISLOVO» почав формуватись новий музичний альбом гурту, уже як четвертий за рахунком.
Варто зауважити, що до так званого трек-листу загалом ввійшло тринадцять пісень. Серед найбільш популярних – «Дим», «Е, Бой» та «Песня про лицо». Допоки користувачі активно прослуховують нову пісню іменитого гурту, йде активна підготовка до прем’єри укомплектованого альбому. Та, разом з тим, кліпу до нового «хіта літа» під назвою «VISLOVO», що уже користується неабиякою популярністю.

Як відомо, офіційний реліз літньої платівки відбудеться буквально таки в епіцентрі сезону – 5-го липня. Не виключено, що не обійдеться без треків «нового формату», подібних до недавнього україномовного «Дим». Що стосовно власне «VISLOVO», слухачі ніяк не можуть стримати слів захоплення та з упевненістю заявляють, що композиція стане новим хітом.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here