Бумбокс & O.Torvald презентували новий кліп – Вечiр в Рiо

0
747

Кліп “Вечiр в Рio” не перша спільна робота гуртів Бумбокс i O.Torvald, до “Рio” Хливнюк з Галичем до невпізнання змінили пісню “Сочи” гурту Ляпис Трубецкой.
Записана під час роботи над альбомом O.Torvald “Ти Є”, “Вечiр в Рio” вперше офіційно вийшла три роки по тому на альбомі Бумбоксу “Голий король”. А за кілька місяців O.Torvald включили цю пісню в свій альбом “Бiсайди”.
Cлова пісні “Вечiр в Рio” написав Андрій Хливнюк, над музикою працювали музиканти O.Torvald, пісня записана Дмитром “Бобом” Хомулко в київській студії “Бобіна”.

Якщо використовувати стандартні формулювання, кліп на “Рiо” дійсно довгоочікуваний – менеджмент груп кілька місяців намагався поєднати графіки артистів і в травні це нарешті вдалося зробити.
За дві коротких ночі, на 29-му кілометрі траси Київ-Чоп, молодий український кліпмейкер Нікіта Квасніков змусив Женю Галича і Андрія Хливнюка пробігти не один десяток кілометрів. І не просто пробігти, а робити це з ризиком для життя, адже за ними гналася на автомобілі розгнівана Анна Рікунова, яка зіграла головну героїню.
В основі кліпу ідея погоні – це чи не найпоширеніший сюжетний хід в історії кінематографу. Існують десятки, якщо не сотні фільмів, деякі так і називаються “Погоня”, зміст яких простий – відірватися від переслідувача за всяку ціну.
Подивившись кліп “Вечiр в Рio”, ви зможете вирішити чи вдалося це Андрію та Жені, та на чиєму боці ви б не були, віддайте належне героям Хливнюка і Галича, вони використали всі засоби – кидалися мобільним, хаотично стріляли, співали і весь цей час бігли крізь ніч.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here