Дебютував новий кантрі-трек від гурту “Nebraska”

0
572


Часом, зірки прагнуть зійти зі сцени та відпочити. Часом, кожен із нас. Сингл «Я хочу вибратись в гори» ще минулоріч з’явився у плейлистах поціновувачів кантрі-музики. Втім, у листопаді «Nebraska» вирішив створити свіжий варіант композиції.
Як зазначив фронтмен українського гурту Юра «Апельсин», трек потребував перезапису. Перш за все, через погану якість першої студійної роботи. По-друге, пісня дещо не відповідала бажаним мотивам.

Іменитий гурт уже вразив шанувальників оновленою версією композиції, безпосередньо зі сцени живих концертів. Тим не менш, музика потребує публічних дебютів. І перший нещодавно відбувся – на радіохвилі FDR Media. Що цікаво, слова до пісні написала колишня дружина лідера гурту – Юри «Апельсина».

Нагадаємо, вперше український рок-гурт з’явився на музичній арені ще у 1992 році. Тоді ще під назвою «Механічний апельсин». Проіснувавши до 2016, він переродився в оновлений колектив – «Nebraska».
Наважившись на вдалий експеримент із українізованим кантрі, гурт став постійним учасником багатьох рок-фестивалів. Зокрема – «ЗАХІД», «Кордон» і «Бандерштат». Лише із п’ятьма альбомами бенд вийшов на міжнародну арену. Диски активно продаються у США та Канаді.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here