“До сліз”: гурт “Антитіла” презентував постапокаліптичний кліп

0
303


Вони готувались до цієї прем’єри упродовж двох років. І, нарешті, мережу охопив шквал емоцій. Адже таки з’явився титульний трек до останнього альбому від гурту «Антитіла», що й остаточно його укомплектував. Сингл «Hello» став фінальним акордом для серії музичних композицій, він же «новий світанок», початок цілковито нового напрямку у творчості українського гурту.
Що цікаво, композиція «Hello» структурно аж надто нагадує попередні треки музичного альбому. Як виявилось, гурт це зробив умисне, щоб максимально підготувати слухача до завершального, титульного треку. Тож, якщо спершу здається, що пісня аж надто схожа на попередні – насправді, так і є. Відчувається певна структурна цілісність альбому, і це не може не тішити досвідчених меломанів.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

⚡️⚡️⚡️ПРЕМ‘ЄРА КЛІПУ HELLO!⚡️⚡️⚡️ ⠀ Hello – це новий світанок..! ⠀ Цю пісню ми пронесли протягом двох років, і лише знайомили вас частково з її мелодією у кліпах «Там Де Ми Є», «Лови Момент». Ми робили це спеціально і недарма. Ми її витримували, щоб ваше бажання почути, а наше – оприлюднити її було на максимальних показниках. І ось цей час прийшов. ⠀ Пісня «Hello» — це титульна робота з альбому, над якою ми дуже довго працювали. Більше 30 варіантів зведення і мастерингу, Тарас Тополя чотири рази переписував текст, щоб максимально передати ту емоцію і той посил, які – тут акцентуємо – вся Наша Команда вважала найважливішими. Тобто ми робили її такою, щоб вона повністю заслужила звання титульної композиції. Так, вона драматична. Так, вона доволі тривожна. Але це наше життя і це ті речі, про які ми не маємо права мовчати. ⠀ Продовження історії з кліпу «Лови момент» про те, що світ – крихкий. І про те, що Земля – наш дім, який треба оберігати. А про це багато хто забуває☝? ⠀ Заходьте на YouTube-канал Антитіла, дивіться, слухайте, запам‘ятовуйте і співайте разом з нами на стадіонах! ⠀ #antytila_official #helloantytila #hello #helloalbum #hello2019 #antytila #антитіла

Публикация от Антитіла / Antytila (@antytila_official)


Як зазначають власне музиканти: «Цю пісню ми пронесли протягом двох років, і лише знайомили вас частково з її мелодією у кліпах «Там Де Ми Є», «Лови Момент». Ми робили це спеціально і недарма. Ми її витримували, щоб ваше бажання почути, а наше – оприлюднити її було на максимальних показниках. І ось цей час прийшов».
Що стосовно процесу творення аудіо- та відеороботи, на це було затрачено немало часу та зусиль. Композиція  «Hello» є насамперед «обкладинкою» музичного альбому. Отже, за своїм змістом повинна була би передавати цілісний настрій попередніх треків. Тож, творці титульного синглу перепробували більш ніж тридцять варіантів зведень і мастерингу перед тим, як презентувати свою роботу світу.

Власне фронтмен гурту, Тарас Тополя, чотири рази змінював структуру тексу, «щоб максимально передати ту емоцію і той посил, які – тут акцентуємо – вся Наша Команда вважала найважливішим». «Так, вона драматична. Так, вона доволі тривожна. Але це наше життя і це ті речі, про які ми не маємо права мовчати», – пояснює соліст постапокаліптичну тематику відеороботи.
Як результат, композиція «Hello» стала логічним завершенням змісту таких треків, як «Лови Момент», «Вірила», «Lego» і «Там Де Ми Є». Історія базується на твердженні, себто «світ – крихкий, і про те, що Земля – наш дім, який треба оберігати. А про це багато хто забуває». Поки гурт «Антитіла» уже готується до чергового всеукраїнського туру, «свіжа» композиція уже доступна на офіційному Youtube-каналі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here