“До сліз!”: Олег Винник презентував кліп на пісню “Роксолана”

0
1416

45-річний “підкорювач жіночих сердець” потішив шанувальниць новою відеороботою на пісню “Роксолана”. У ній співак торкнувся надзвичайно важливої на сьогодні соціальної теми: громадян України за кордоном. Чуттєвий кліп переносить глядача у складні реалії, у яких наразі проживає 5 мільйонів українців. 
Композицію “Роксолана” співак, так би мовити, “довго виношував”. Написав він її ще у 2005, але лише минулого року “випустив у світ”. Олег Винник багато працював над її аранжуванням, аби вона сподобалась українському слухачеві.
У відеороботі, режисером якої є Олена Вінярська (жінка режисувала кліпи багатьох українських артистів), показана історієї однієї з мільйонів заробітчан, яка мусить різними способами заробляти кошти для своєї родини на чужій землі.
Головну роль зіграла українська акторка театру та кіно Віра Кобзар. Українська “Роксолана” Ольга Сумська також фігурує у відео, сидячи зі сльозами на очах поряд з Олегом Винником, коли той чуттєво співає. 81-річна акторка Ада Роговцева зіграла маму заробітчанки, яка сумує за своєю донькою і неймовірно радіє, коли та врешті-решт повертається.

Кліп набрав вже близько 85 тисяч переглядів на Youtube. Як зазначено під відео у мережі, ця тема актуальна для багатьох поколінь. Шанувальники зірки не можуть стримати своєї ейфорії від роботи, активно коментуючи її на сторінці співака у Інстаграмі:
“До сліз. Це не просто кліп, це щось набагато більше, щось неймовірне, те, що змушує задуматися, переосмислити своє життя!”, “Справжній міні-фільм з глибоким змістом та цікавим сюжетом!”, “Чудово, коли артист має не тільки чарівний голос, але й багатий внутрішній світ, моральні цінності”, “Серце зжимається від болю! Який біль відчувають жінки, що зараз на заробітках і місяцями не можуть пригонути своїх діточок!”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here