Дует Додо та Монатіка зібрав понад 50 млн переглядів

0
620


Зібрати для одного ролика чи не найвідомішого мультиартиста країни та уже як культову співачку Додо – формула неодмінного успіху. Не дивно, що спільний хіт солістки гурту «Время и Стекло» і Монатіка вмить здобув неабиякої популярності.
Що цікаво, не тільки слова із пісні «Глубоко» ніяк не злітали з уст шанувальників. Власне кліп став завершальної нотою, що тільки додала рейтингів обом і без цього відомим виконавцям.


У кліпі було все – неперевершені костюми, «качові» танці та доволі таки стильні кадри. Танцювала Дорофеєва, танцював Монатік, танцювали вони вдвох. А після того, як співачка взяла «срібло» на найтанцювальнішому шоу України, така гаряча суміш добряче зіграла на руку творцям відеороботи.
Результат не змусив на себе чекати. Користувачі Youtube не тисячами, а мільйонами невпинно переглядають кліп до композиції. Відтак, цими днями Надя Дорофеєва не стрималась, щоб не похизуватись вражаючими для української естради цифрами. Ролик зібрав більш ніж 50 мільйонів переглядів – лише за період у півроку.

«Я не змогла не викласти це фото і не приурочити його нашим 50,000,000 переглядам «Глубоко». Ми з Монатіком вдячні нашій команді та усім, хто дивиться наш кліп. Без вас було би нудно», – коментує зірка свій успіх на офіційній сторінці в Instargam.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here