Група “АГОНЬ” презентувала новий альбом

0
444


Колишній гурт “Quest Pistols”, який у 2016 трансформувався у “АГОНЬ”, випустив уже другий мультижанровий альбом під назвою “Закладка”за підтримки Moon Records. До “Закладки” увійшло 9 абсолютно нових композицій, виконаних у комбінаціях стилів реп, поп, панк та інших.

Увесь новий альбом вже можна прослухати на платформі Youtube. Окрім того, що треки мають провокаційні назви, у текстах музиканти критикують канони сучасного суспільства, апелюючи до молоді: “Всем F**k”, “Я хейтер”, “Найди меня”, “Дочка дилера”, “Другая”, “Бро”, “Не кружит”, “Океан”, “Всем juke”.
У день офіційного релізу учасники гурту вирішили зробити подарунок своїм прихильникам. Вони власноруч оформили сто екземплярів ексклюзивних закладок з їхнім альбомом, скинувши композиції на флешку й залишивши їх у своїх улюблених місцях Києва.
Тим 100 щасливчикам, хто хотів отримати альбом, достатньо було просто прийти на вказану локацію і сказати пароль “АГОНЬ_ЗАКЛАДКА”. Про це музиканти повідомили  фанам на своїх сторінках у Instagram.


1 лютого “АГОНЬ” випустив яскравий кліп на пісню “Найди меня” з нового альбому. Композицію про вічну історію кохання режисер Val Semko вирішив зафільмувати у стилі нео-нуар.
На сьогодні кліп переглянуло близько 800 000 користувачів.

Перший альбом гурту “#Ябудулюбитьтебя” здобув величезну популярність серед молоді. Композиції з нього лунали у відомих українських шоу, на радіо та музичних каналах.
Нагадаємо, що у вересні 2017 року гурт покинув Микита Горюк. За його словами, його поставили перед фактом, і це було здебільшого рішення Кості та Антона, ніж його. Наразі артист займається сольною кар’єрою.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here