Гурт “Атитіла” випустив нову пісню у співпраці з відомим британським гуртом Clean Bandit

0
285


Український гурт “Антитіла”, який зібрав свій перший стадіон, представив відеороботу Symphony (TBRG Open x Clean Bandit – Official Cover).
Кліп та пісня створені у співпраці з володарем Греммі, гуртом Clean Bandit. До “Антитіл” звернулися представники британського гурту та запропонували приєднатися до міжнародного проекту, в рамках якого необхідно було створити власну, українську версію відомої пісні. “Антитіла” погодилися і два гурти об’єдналися задля музичного експерименту в Україні.
Гурт “Антитіла” своїм аранжуванням привніс фарби національного колориту, додавши українські музичні інструменти, українську лірику в пісню Clean Bandit, пише ТСН.

Експерименти у спільній роботі гуртів не обмежилися музичною частиною, а й проявилися у відеороботі. За задумом режисера Юджина “Антитіла” зняли роботу про те, як відбуваються знімання кліпів.
“У нас було непросте завдання – зняти кліп на пісню Symphony, оригінал якої – це світовий хіт і на YouTube має 800 мільонів переглядів. Було близько п’яти ідей, з яких ми зупинилися на найсміливішій. Такий стиль знімань не властивий нашому шоу-бізнесу, у нас прийнято, щоб все було в рамках “формату”, кліпи в тому числі. Але я завжди хотів показати глядачам, як виглядає процес знімань очима режисера, і яка величезна праця цілої команди людей стоїть за створенням фінального ролика. Упевнений, у багатьох зміниться сприйняття після перегляду кліпу”, – поділився режисер роботи Юджин.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here