Гурт “Друга ріка” опублікував новий кліп на пісню “Дощ / Нехай вмиє нас”

0
713

Українська рок-група “Друга ріка” нещодавно презентувала новий відеокліп на пісню “Дощ / Нехай вмиє нас”, ідею якого виношували сім років. У ньому четверо учасників команди заглянули в майбутнє і показали своїм шанувальникам себе в глибокій старості.
Один зі своїх сценаріїв про старість група “Друга ріка” вирішила втілити в життя ще в своїй молодості. Тому бачення на своє майбутнє команда зобразила в новому кліпі на пісню “Дощ / Нехай вмиє нас”, режисером якого став екс-учасник групи Віктор Скуратовський. Він, до речі, теж з’явився в кадрах. Трек “Дощ / Нехай вмиє нас” став вершиною альбому “Піраміда”. На думку учасників групи, старість дана для того, щоб зробити важливі підсумки у своєму житті.

“Ніколи не знаєш, чи доживуть ті музиканти до старості, тому вирішили приміряти її на себе заздалегідь. Сценарій був придуманий ще в 2011 році, коли ми знімали “Незнайомка”. Тому було б дивно, якби я не написав Віктору Скуратовському, щоб втілити задумане в реальність разом. Він після деяких коливань все ж погодився на короткочасне об’єднання групи. Як результат, ми отримали відео з майбутнього. Відео – про нас самих, – прокоментував новий кліп лідер групи “Друга ріка” Валерій Харчишин.
Відео знімали в рідному місті групи Києві. Саме там хлопці проводять найбільше часу разом. Місцеві впізнають в кліпі такі місця, як ВДНГ або Бессарабка, однак найріднішою локацією зйомки для учасників групи стала їх репетиційна база. Адже саме там все починалось.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here