Гурт KAZKA презентував довгоочікуваний кліп на пісню “Плакала”

0
742


Київський гурт “KAZKA”, який утворився у 2017 році, вже встиг заполонити український музичний простір. Виконавці спробували свої сили на конкурсному відборі “Євробачення-2018”, змагаючись за право представити Україну на світовому вокальному конкурсі. Дарма, що їм цього не вдалось зробити – гурт, не дивлячись на все, стрімко набирає популярності і радує своїх фанатів не лише новою музикою, але й кліпами.
Одним з таких є відео на пісню “Плакала”, аудіозапис якої набрав майже 50 мільйонів переглядів на YouTube, що є чималим досягненням в Україні. Як написано у коментарі до кліпу, “Плакала” – це пісня про дівочу долю, про здатність українок відроджуватися через гіркі сльози, про діючий рецепт стирання поганих спогадів.

Такий успіх пояснюється тим, що пісні гурту в жанрі experimental pop з елементами електро-фольку слухають далеко за межами України – у Молдові, Болгарії, Росії, Литві, Нью-Йорку, Токіо, Лондоні та інших містах світу. А й справді, усе в їхній незвичній  музиці чарує: мелодії, українська співуча мова, фольк-мотиви, народні інструменти.

Олександра Заріцька, учасниця гурту, дала свій коментар до нового відеокліпу: «Ми хочемо подякувати усім за любов, за ваші відгуки та підтримку. В цьому відео самі відверті емоції справжніх українських дівчат – таких прекрасних, чуттєвих та сильних. Це відео – ода нашим жінкам та подяка за натхнення, любов і силу».
Сам кліп наразі займає 37-у позицію у вкладці “Набуває популярності” на YouTube.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here