Гурт KAZKA випустив яскравий літній хіт із особливою присвятою

0
306


До «Євробачення-2019» не потрапили, зате взялись за реліз нового музичного альбому. Іменитий український гурт KAZKA, що вже давно із впевненістю заявив світу про свою творчість, знову взявся за написання хітів. Цього ж разу з особливою присвятою жіноцтву. Відтак, і назва композиції не обійшлась без соціального коментаря, хоча й дещо завуальованого – «Пісня Сміливих Дівчат».
Новий сингл гурту став дебютним у рамках музичного альбому за назвою «Nirvana», випуск якого поки перебуває на стадії розробки. За свідченнями учасників бенду, його офіційний реліз відбудеться на початку осені, орієнтовно у вересні. А поки до прем’єри залишається тільки очікувати, стартова композиція альбому із гучністю заявляє про себе світу.

Знову ж таки, творчість гурту KAZKA безпосередньо впливає на діяльність благодійного фонду «Tabletochki», з яким музиканти співпрацюють вже не вперше. Відтак, не виникає жодних запитань, чому у візуалізації до аудіо з’являються імена меценатів. Не виключено, що й наступні композиції, що ввійдуть до складу альбому «Nirvana», стануть предметом благодійності.
Трек, що тільки-но з’явився на офіційному каналі гурту на YouTube, наразі стрімко набирає переглядів. Що стосовно відгуків, щонайменше жіноча частина аудиторії у захваті. Що стосовно чоловіків, і ті зазначають, що подібні пісні потрібні у нинішньому суспільстві, адже генерують цілковито нове покоління, не обтяжене стереотипами та соціальними ярликами.

Самі ж виконавці без жодних перебільшень називають композицію «жіночим маніфестом», оскільки закликають дівчат та жінок «цінувати себе і бути сильними». Загалом же, «Пісня Сміливих Дівчат» – це своєрідна ода жіночій силі, тобто «Girl Power», що як ніколи потрібна українському жіноцтву. Тому й не дивно, що візуалізація до кліпу оформлена в автентично українському стилі, із домінуючим відтінком жовтого і лелеками.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here