Гурт KOZAK SYSTEM з новим кліпом “Я віддам”

0
1204

Kozak System недовго відпочивали після Нацвідбору Євробачення і, окрім активної підготовки до сольного концерту, вже в перший день весни презентували відео на нову пісню “Я віддам”.
Слова до неї написав незмінний автор відомих хітів Kozak System, письменник Сергій Жадан. А от відеокліп вийшов не зовсім «традиційним» для козаків: на екрані розгортається драма почуттів, вплетена у трихвилинну музичну історію.
Відеокліп «Я віддам» – це свого роду короткометражне кіно. Тут немає звичної гри музикантів і традиційних синхронів. Натомість є діалоги і монологи без музичного супроводу; лінія, яку грають актори, та навіть художня лінія, яку відіграє той чи інший колір.

“Завдання було непросте: розповісти історію за три хвилини так, щоб слухач не лише захотів послухати і подивитися її ще раз, а також виніс з побаченого щось особисто для себе, – каже режисер відео Alex Sigalov, – я не відриваю музику і відео одне від одного – вони мають бути “дуетом”. І якщо це вдається – задум успішний. “Вінегрет” із силіконових beauty – шотів, дорогих локацій і безглуздих кітчевих прийомів мене, ані як глядача, ані як режисера ніколи не цікавив”.
“У пісні “Я віддам” мене одразу ж зачепила щирість. Це не просто слова, проспівані вокалістом – це реально прожита історія і це відчувається. Саме тому для свого кліпу я обрав цю пісню” – коментує співпрацю режисер.
До речі, відео буде змагатися за перемогу на фестивалі VIS Vienna Independent Shorts – щогорічному фестивалі короткометражного кіно у Відні.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here