Гурт MACHETE зачарував шанувальників новим кліпом на пісню “Лето – Зима”

0
332


Чотири роки тому група МАЧЕТЕ і Ярослав Малий пішли в творчу відпустку тільки потім, щоб через деякий час повернутися в оновленому складі, новому звучанні і з новими хітами, яких так чекали шанувальники колективу. І сьогодні музиканти представляють новий трек і лірик-відео «ЛЕТО / ЗИМА».
Пісня «ЛЕТО / ЗИМА» не потрапила до нового альбому, тому що вийшла дуже легкою і відрізняється від концепції треків, що увійшли в прийдешню пластинку. Саме тому МАЧЕТЕ вирішили представити її окремим синглом. Зйомки лірик-відео «ЛЕТО / ЗИМА» проходили в будинку Ярослава і Рахель в Індії.
“Пісня «ЛЕТО / ЗИМА» про те, що де б не перебував і як би добре навколо все не було, якщо поруч немає того, кого ти любиш – то в житті просто немає сенсу. Це пісня про кохання, як і всі наші пісні” – пояснює Ярослав Малий.

Таким чином, музикант вирішив відкрити двері в своє особисте життя, тим самим культивуючи власні поняття сім’ї, адже у створенні міцних відносин завжди задіяні двоє людей. Це розповідь двох людей, в якому, цілком можливо, слухачі дізнаються себе і зможуть прожити власні історії ще раз.
“Ми обмежили наші публічні появи і весь цей час займалися вивченням духовних практик, медитаціями і роздуми про життя, про те, що ми тут робимо і чим можемо бути корисні світу. Ми зважилися на це, тому що зрозуміли: щоб зробити щось велике, потрібно перебувати поза системою, якою б дружньою вона для тебе не була. Ми придумали кілька проектів. І тепер настав час все це показати Вам, – розповідає Ярослав Малий.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here