Гурт “Время и Стекло” показав, як створив свій останній хіт

0
3059

Без перебільшень, остання композиція від відомого українського гурту стала чи не найстримінговішим хітом року. Справа не у тексті, як здавалось би на перший погляд. Неабияк продумана зйомка кліпу стала запорукою його приголомшливого успіху. Відтак, за лічені дні «Песня про лицо» стала хітом на платформі Youtube та зібрала більш ніж шість мільйонів переглядів.


Допоки Надя Дорофеєва пробувала себе у ролі акторки та на кілька місяців «стала кінокоханкою Зеленського», останній сингл від «Время и Стекло» буквально таки рвав музичні чарти. Навіть після прем’єри «Фінальних титрів» галас не вщух. Радше навпаки – набрав обертів.


Що ж, реакція від хітових виконавців не змусила на себе чекати. На платформі Youtube та на офіційній сторінці в Instagram уже з’явилось очікуване всіма відео із бекстейджу. «Як проходили зйомки кліпу #песняпролицо вже можна зацінити на нашому Youtube-каналі. Лови посилання у сторіс», – прокоментував своє «зізнання» іменитий дует.

Нагадаємо, вперше глядачі змогли почути рядки із майбутнього хіта не так давно – наприкінці минулого року. Що цікаво, композиція суттєво відрізняється від основного музичного репертуару гурту. Максимум сенсу та мінімум слів – єдине, що залишилось незмінним.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here