Гурт “Время и стекло” представив новий неординарний хіт

0
4795

За кілька годин – 45 тисяч переглядів і більш ніж 6 тисяч вподобань. Нова музична композиція від відомого українського дуету «Время и стекло» дуже по-різному вразила прихильників.


На своїй сторінці в інстаграм солістка гурту Надя Дорофеєва прокоментувала вихід нового синглу словами: «Танцюй з таким обличчя, ніби ти щось знаєш… Представляю вашій увазі «Песню про лицо». Коментуйте, любіть і, звісно, осуджуйте!». Тим не менш, фанати швидко прийнялись за третій пункт – «осуджуйте». Зміна репертуару радше до жанру «edm trap music» зіграла не на користь поп-виконавцям. І, не зважаючи не миттєву популярність треку, більшість коментарів виявились негативними. Єдине, що порадувало шанувальників – у Позитива побільшало тексту.

Червона ретро-машина із світу комп’ютерних ігор та «караоке»-субтитри упродовж усього ролику – на цьому розпочинається і завершується ліричний кліп. Цілком можливо, що офіційний кліп до пісні вийде менш схожим на останню відеороботу від гурту MOZGI.
До слова, «Песня про лицо» стала першим оприлюдненим треком із майбутнього альбому гурту «Время и стекло», вихід якого запланований на 2019 рік.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here