Гурт “Время и Стекло” презентував очікуваний кліп до треку VISLOVO

0
530


Серед гаражних приміщень і спальних районів Надя Дорофеєва разом із Позитивом вкотре пішли у відрив. Складно не вловити запальний ритм їхньої музики, а ще складніше – стримувати себе від танців. Цього разу ще епатажніше гурт «Время и Стекло» представив драйвовий літній трек під назвою VISLOVO. Разом з тим, у мережі уже з’явився кліп до пісні.
У пору спеки та вечірок не залишається нічого іншого, як підхоплювати ритми запальної музики. Чи не кожен виконавець вважає за обов’язок позмагатись за головний хіт сезону, і гурт «Время и Стекло» не залишився осторонь. Як завжди гаряче і весело, ні VISLOVO – так звучить назва нової музичної композиції від Наді Дорофеєвої та Позитива.

Новий вибуховий кліп виконавці зняли із присвятою молоді. Вільній, нестримній та неординарній. І вони, тобто дует «Время и Стекло», рухаються у її ритмі. За сюжетом кліпу, охоронець вечірки, він же невідомий у неоні VISBOY, згуртовує довкола себе унікальних людей, що готові вирватись зі своїх рамок дозволеного. Вони розривають торти та купаються у колі, вони – цілковито нове покоління людей.
Варто зауважити, що уявне із кліпу незадовго після його прем’єри втілилось у дійсність. VISBOY створив профіль в Instagram, щоб ділитись усіма подробицями способу життя формату VISLOVO, що тільки додало ролику популярності. Як зазначає Позитив, один із солістів гурту, метою нової музичної композиції став заклик – «забути про проблеми, самовиражатися і відриватися».

Візуалізація вибухової літньої композиції не обійшлась без своєрідних «духовних наставників» нинішньої молоді – іменитих блогерів YanGo і Саші Чистової. Вони з неприхованим драйвом приєднались до загального божевілля треку та продемонстрували, що таке справжні вечірки. Загалом же епіцентром тусовки став «паті-контейнер», у якому молодь зазнала апогею відриву.
Не дивно, що місцем проведення зйомок став один із спальних районів Києва – Троєщина. Саме там, на думку режисера відеороботи Леоніда Косоловського, якнайкраще відображається атмосфера задуму. За словами власне Наді Дорофеєвої, «це той випадок, коли кліп не потрібно пояснювати». «Тут зафіксована божевільна енергія нас, нашого стилю і нашої музики», – переконує співачка.

До слова, нова музична композиція VISLOVO стала своєрідним анонсом до масштабного музичного альбому, що тільки-но почав формуватись. За словами учасників гурту «Время и Стекло», його прем’єра відбудеться уже зовсім скоро – 5 липня. А поки, менш ніж за півдня кліп до пісні зібрав майже двісті тисяч переглядів на офіційному YouTube-каналі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here