“Hardkiss” презентував чуттєвий кліп на пісню “Серце”: ВІДЕО

0
398


Гурт “Hardkiss” продовжує долати стереотипи, які часто “висувають” українській поп-музиці. Нова відеоробота на пісню “Серце” не те, що здивувала, а приголомшила не лише шанувальників гурту, а й усіх поціновувачів вітчизняної пісні.
У кліпі абсолютно відсутні декорації, ефекти, епатажні образи: лише солістка 28-річна Юлія Саніна та її чуттєва пісня-розповідь на фоні безмежного поля. Що цікаво, упродовж усієї відеороботи вона танцює, що було дуже неочікувано для фанів “Hardkiss”. У одному з інтерв’ю вона говорить, що не намагалась гарно і витончено танцювати, їй хотілось здаватися дивною і водночас ніжною.
“Танцювати я вирішила сама. Мені пощастило з хореографом-постановником – це Марина Кущова, яка чудово розбирається у стилі контемпорарі. У мене було півтора тижні, щоб відрепетирувати – щодня тренування, а після них забої та синці,” – розповідає співачка.

Режисерами кліпу стали самі учасники гурту: Валерій Бебко та Юлія Саніна. Фани дуже позитивно оцінили такий експеримент пари: “Щось зовсім нове та незвичайне для Hardkiss. Кожна ваша робота унікальна та неповторна”, “Вау, не схоже на інші кліпи! Я закохалась”, ” Неймовірно! і нічого зайвого! лише емоції та артистизм! і мурашки!”, “Не знаю чому, але я навіть заплакала”, “Як все подано! Емоції, посил, нереально спочатку до кінця!”.
За одну добу відео переглянуло майже 150 000 Youtube-користувачів. До слова, гурт “Hardkiss” був заснований 2011 року і вже випустив чотири альбоми. Усі пісні солістка Юлія Саніна пише самостійно.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here