“І Каменських подалась у гумор”: комічний ролик вже у мережі

0
2069


Зіркова тренерка співочого шоу «Х-Фактор» не забуває про таланти, які потребують поштовху до великої сцени. Перемога опинилась на боці гурту «ZBS Band», але, на щастя, крапкою не стала. Спеціально до «найжіночнішого» дня у році, молодий бенд присвятив композицію весняному святу та «восьмій» Марті зокрема. Але не тільки текстами дивували новоспечені виконавці.
Очікувано чи ні, але вперше за свою співочу кар’єру Настя Каменських з’явилась у кліпі інших артистів. Символічно, ними стали переможці 9-го сезону «Х-Фактору». Співачка чи не одразу поділилась своїм унікальним досвідом у мережі: «Я вперше знялась у кліпі інших артистів! І невимовно рада, що наша дружба продовжується і після проекту. Я вважаю, що це просто шедевр, справжній міні-фільм!».

Втім, у ролику ситуація обігралась іншим чином. Гурт «ZBS Band» запрошує зірку до спільної зйомки відеороботи, вона ж зухвало ігнорує музикантів-початківців. То кидає слухавку, то зверхньо висловлюється на камеру, то взагалі неприховано показує свою зневагу. На щастя, це тільки справа постановки. Хоча й на «відмову» хлопці реагують не менш провокативно: беруть картонку Насті та садять її до машини.

Що цікаво, окрім діалогів, у кліпі до композиції «8-ма Марта» пролунав і спів Каменських. Артистка зробила яскравий вступ та у подальшому наспівувала окремі репліки. Так чи інакше, колаборація вийшла доволі таки неочікуваною, відтак, не менш вражаючою. Хтось йде із гумору у політику, а хтось зі сцени намагається торкатись комічного. Для Насті Каменських це перша спроба «стати смішною». З огляду на результат, можливо, не остання.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here