Ірина Федишин “хоче на Мальдіви”: новий кліп співачки

0
1309


Народна зірка Ірина Федишин розпочала “флешмоб” літніх кліпів українських артистів. Яскравий відеоролик на пісню “Хочу на Мальдіви” співачка поширила на своєму Youtube-каналі, нагадавши всім, що найочікуваніша пора року, коли слід розслаблятися та релаксувати, вже настала.
У яскравих відвертих купальниках львів’янка заспівала про своє непереборне бажання полетіти на відпочинок саме на Мальдіви, хоча “світить” їй лише Шепетівка (місто в Хмельницькій області). У відеоролику Ірина постала значно розкутішою, ніж ми звикли її бачити, а її літні образи так і випромінюють сексуальність.
Ірина в кліпі розважається з м’язистими хлопцями, які, вочевидь, у мріях, супроводжують її на бажаному курорті. Окрім відпочинку з красунчиками на лежаках, зірка співає з даху фургона, з надувного кола у формі качки та лежачи на піску у своєму населеному пункті.

І хоча пісня супермузична й так і “лунає” в голові після прослуховування, кліп позитивно оцінили далеко не всі юзери. Багато хто вважає, що він надто любительський: “Мені здається що знятий на відчепись..що за бездарний початок з невдалим жуванням чипсів і співом водночас? Краще було не знімати”, “Село, колгосп”, “Пісня клас, а з кліпом не пощастило, дуже примітивний”.
Та все ж більшості користувачів кліп сподобався. Фани зазначають, що леопард і чипси – це щось доволі неочікуване від народної улюблениці. На їхню думку, відеоробота перевершила сподівання. Безсумнівно, що 32-річна Федишин у образі Олі Полякової у купальнику неабияк здивувала публіку, яка звикла до скромності зірки. Та, можливо, це старт нової сторінки творчості артистки.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here