Іван Дорн презентував екшн-кліп у вигляді короткометражки: ВІДЕО

0
538


30-річний український виконавець Іван Дорн у дуеті з саунд-продюсером Vakula презентували 11-хвилинне відео на пісню “Во сне”. Відео з продуманим сюжетом нагадує справжній короткометражний фільм, у якому він з напарником намагається «провернути небезпечну угоду».
За сюжетом на вулиці кінець 1980-х. Музичною індустрією у країні керують олігархи, в чиїх приватних колекціях є дуже цінні пластинки. Головні герої міні-фільму, Робін Дорн Гуд і його англомовний товариш, приїжджають на угоду з так званими олігархами. Це виявляється операцією під прикриттям – насправді у персонажа Дорна є при собі захований мікрофон, який передає їхню бесіду  спецслужбам.

“Робін Дорн Гуд і його напарник наважуються на небезпечну операцію, яка може стати для них фатальною… Як виглядають сльози Дорна? Чому це НЕ кліп? До чого тут казахи? У чому взагалі прикол? На ці та інші питання ви можете відповісти самі, подивившись короткометражку “Во сне” від режисера Максима Шишкіна,” – йдеться у описі відео.
Прихильники співака оцінили такий нестандартний підхід до виробництва кліпів: “Пацани – генії, що ще сказати?”, “Шедеврально. Ваню, твій стиль у кожному звуці”, “Іван, раніше я ставилася до тебе як до звичайного попсового чувака. Як же я помилялася. Все, що ти робиш, це просто капець! Музика, тексти, хореографія. Ти робиш дуже якісні речі”, “Коли почала лунати музика – одразу мурашки по шкірі”.
Нагадаємо, що після російської анексії Криму та Донбасу Іван Дорн не припинив свої виступи у країні-окупантові. За це його неодноразово критикували українські фани. Війну з Росією у одному з інтерв’ю він назвав просто “сваркою”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here