Jerry Heil презентувала уривок до нового треку “Вільна каса”

0
655


Молода та амбітна юна виконавиця, що зробила собі ім’я завдяки яскравим переспівам зіркових треків у мережі, таки взялась за створення власних хітів. Якщо зі співочим конкурсом «Х-Фактор» Яні Шемаєвій не поталанило, то у дійсності таланту хоч відбавляй – переконані прихильники співачки після її неабияк хайпового треку «Охрана, отмєна».
Менше з тим, дівчина взялась за наступний. Очікувано чи ні, але на ту ж тематику – супермаркети, каси та охоронці. І, знову ж таки, Jerry Heil – як вона себе називає – спробувала заспівати про драматичні стосунки. Тільки-от стиль виконання у неї не сльозогінний, а іронічний. Цього ж разу співачка випустила своєрідне продовження до попереднього хіта та назвала його «Вільна каса».

Сюжетно не пов’язані треки стали подібними за мотивами. Усе та ж 23-річна дівчина Яна, якій не щастить на хлопців. Аудиторії подібне «заходить» – і авторка не припиняє робити хіти. Так чи інакше, поки повного варіанту пісні немає. Співачка оприлюднила лише «шматок» нової музичної композиції, що тільки розпалило цікавість користувачів.
Ймовірно, завершений варіант пісні з’явиться у мережі зовсім скоро. Не виключено, що й без яскравої відеовізуалізації не обійдеться. У будь-якому разі,  Jerry Heil уже була відома до участі у проекті «Х-Фактор», вона залишилась відомою і після. На щастя, юна артистка не опустила руки після швидкої поразки та продовжила рухатись далі, про що свідчить її яскравий хіт «Охрана, отмєна».

Варто зауважити, що попри юний вік виконавиці, у шоу-бізнесі вона «вариться» доволі таки давно. Якщо свою творчість Jerry Heil розкрутити ще не встигла, то за «чужу» взялась так добряче. Раніше вона уже писала хіти для відомих український виконавців, серед них – колишня учасниця славнозвісного гурту «ВІА Гра» Віра Брєжнєва.
Залишається тільки сподіватись, що наступний трек співаки стане таким же хітовим, як і попередній. Адже, варто зауважити, за надзвичайно короткий проміжок часу «Охрана, отмєна» зібрала понад два мільйона переглядів на офіційному каналі на YouTube.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here